Vítáme Vás na stránkách obce Klešice
Obec Klešice

Vyhledat v textu

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec > Aktuality > Dotazník Dětská skupina

Dotazník Dětská skupinaDatum konání:
1.3.2019

Dotazník pro rodiče dětí z Klešic a Nákle a obyvatele obce

Vážení rodiče, v září 2018 jsme obdrželi první informace zájemkyň o založení Dětské skupiny v obci.

Obec Klešice má uzavřené smlouvy s městem Heřmanův Městec o umísťování dětí z obou místních částí obce do mateřských škol v H.M. Míst však nebývá dostatek, vznikají tedy Dětské skupiny.

Rádi bychom zjistili Váš zájem o zřízení takovéto skupiny v naší obci. Předkládáme vám proto dotazník a dovolujeme si požádat zájemce o jeho vyplnění.

Ujišťujeme Vás, že dotazník je anonymní a výsledky poslouží pro účely aktualizace programu rozvoje obce. Souhrnné výstupy dotazníku budou po zpracování zveřejněny na webu obce i vývěskách v obou místních částech.

Výsledek dotazníkového šetření poslouží k posouzení zájmu a následně případné realizaci záměru rekonstrukce budovy hasičské zbrojnice v Nákli, která je ve vlastnictví obce. Celá záležitost by mohla být aktuální v průběhu příštích dvou let.

Vyplněním dotazníku nám pomůžete zmapovat názory obyvatel naší obce, zabere vám přibližně 5-10 minut.

Možné způsoby vyplnění :

 

  • vytisknout z vlastního počítače (viz. příloha – formát pdf) nebo vytištěné vyzvednout na Obecním úřadu v Klešicích, kam je také mohou respondenti po vyplnění anonymně vhodit do schránky;
  • Dotaznik DS_k tisku.pdf 

Děkujeme za spolupráci a projevený zájem – výstupy z dotazníku jsou pro nás velmi důležité – dotazník je možné vyplnit elektronicky nebo v tištěné podobě jej odevzdat do schránky na OÚ

v Klešicích do 31. 03. 2019.

                                                                                                    Za obec Klešice Marie Stará, starostka