Vítáme Vás na stránkách obce Klešice
Obec Klešice

Vyhledat v textu

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec > Aktuality > Rekonstrukce hřiště - 2

Rekonstrukce hřiště - 2Datum konání:
21.6.2010

Vážení občané,
možná se divíte, proč nepokračují práce na rekonstrukci hřiště, které se zpočátku tak slibně rozběhly. Základní stavební práce jsou hotové, zhotovitel však nemůže v současné době pokračovat. Důvodem je to, že čekáme na zhotovení a dodání atypického rozměru brány s brankou. Poté bude provedeno oplocení pozemku, zabudování brány s brankou a upraveny povrchy. Následně další výrobci zabudují jednotlivé prvky – věž se skluzavkou a šplhací deskou, houpadla, palisádovou houpačku a venkovní mobiliář – tj. stoly, lavičky, odpadkové koše a stojan na kola. Vše máme objednáno, ale pochopitelně nelze očekávat dodání ze dne na den.

Pokud se nám vše podaří zdárně a včas dokončit i vyúčtovat, finanční prostředky z Evropských dotačních fondů – Programu rozvoje venkova by měly pokrýt až 90% nákladů, obec uhradí zbytek, tj. cca 10%.

Prosíme proto ještě o trpělivost a o to, aby jste upozornili i své děti na nutnost zvýšené pozornosti „V Drahách“ při provádění prací.

Zatím stále není hřiště přístupné, zvýšenou pozornost je třeba věnovat také dopravě.

Po dokončení prací hřiště společně otevřeme a uvedeme do užívání.

Děkujeme za pochopení
Za OÚ Klešice Marie Stará, starostka

Dotace z Programu rozvoje venkova, osa IV., opatření IV.1.2., název opatření : Realizace místní rozvojové strategie

Název akce :

„Obnova a výstavba v oblasti sportu a volnočasových aktivit - Rekonstrukce sportovních ploch“

Stručný popis projektu :

Obnova a výstavba chybějících ploch pro sport a volnočasové aktivity v souladu s dříve realizovanými akcemi pro děti a mládež - zpevnění ploch, oplocení, osazení hracími prvky, mobiliářem a infotabulí.