image
Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Dotace - archiv > Dotace 2008 > Multifunkční dům-vybavení objektu

Multifunkční dům-vybavení objektu

Poskytovatel dotace : Pardubický kraj
Příjemce dotace: Obec Klešice, IČO 150 54 195, Klešice 32

Název neinvestiční akce:

MULTIFUNKČNÍ OBJEKT OBCE – VYBAVENÍ OBJEKTU

Stručná charakteristika akce :

Finanční prostředky, poskytnuté jako mimořádná dotace obci Klešice v roce 2008, byly využity pro vybavení rekonstruovaného objektu víceúčelového multifunkčního domu ve vlastnictví obce. Proti původní budově Obecního úřadu, která – včetně knihovny sídlila ve starém objektu se 2 místnostmi – bylo nutné vybavit nový dvoupodlažní Obecní dům nábytkem a dalším zařízením.
V přízemí domu jsou : dvě kanceláře OÚ (účetní, starostka), knihovna s Internetem pro veřejnost, zasedací místnost, klubovna, jednoduchá kuchyňka, místnost archívu a sociální zařízení.
V podkroví sídlí víceúčelový sál, klubovna, šatna, technická místnost a sociální zařízení.
Z toho je zřejmé, že náklady na vybavení objektu přesahovaly finanční možnosti obce. Z poskytnutých prostředků byl pořízen např. nábytek do kanceláří, zasedací místnosti, kluboven, kuchyňky, sálu. Dále regály do knihovny, archívu, 1 počítač s příslušenstvím, software, trezor, stohovatelné židle pro využití dle aktuální potřeby. V zasedací místnosti jsou umístěny znaky, vyrobené na zakázku – státní i obecní. Samozřejmostí bylo i vybavení sociálních zařízení doplňkovými předměty, atd.
Dotační náklady byly uzavřeny v listopadu 2008 přesto, že obec ještě pořizuje další potřebné vybavení – na základě praxe po zahájení provozu (provoz zahájen 06.10.2008).
Obec Klešice a zejména její obyvatelé získali pěkně vybavený objekt, v němž probíhají různé aktivity (cvičení, rukodělné práce, zpívání apod.), využívána je rovněž knihovna včetně Internetu. Pro všechny tyto činnosti bylo nutno objekt vybavit – zatím alespoň tím nejnutnějším.
Realizací neinvestiční akce byl pořízen nový majetek obce..

Realizace akce:

  • datum zahájení: 08/2008
  • datum dokončení: 11/2008

Výše poskytnuté dotace: 200.000,- Kč
Celkové náklady na akci v Kč: 324.127,40 Kč

AKCE „MULTIFUNKČNÍ OBJEKT OBCE – VYBAVENÍ OBJEKTU"
BYLA REALIZOVÁNA ZA FINANČNÍ PODPORY PARDUBICKÉHO KRAJE. Děkujeme, Obec Klešice