image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Záchranná stanice Pasíčka - peněžní sbírka

Záchranná stanice Pasíčka - peněžní sbírkaDatum konání:
19.10.2023

Tisková zpráva

Spuštění peněžní sbírky na Donio.cz pro Záchrannou stanici Pasíčka

16.10.2023, Bor u Skutče

Záchranná stanice Pasíčka je známá pro svoji péči o zraněná zvířata. Nyní se obrací na veřejnost s prosbou o podporu. Dnes byla spuštěna peněžní sbírka na platformě Donio.cz, která bude trvat 90 dní a má pomoci dofinancovat stavbu multifunkční rozletové voliéry pro velké ptáky v rámci projektu „Modernizace Pasíčka 2022“.

Záchranná stanice již 25 let pomáhá volně žijícím živočichům. V loňském roce bylo přijato  přes 1600 zraněných zvířat,  letos  byla tato hranice překonána již v září. Tato zvířata se bez pomoci člověka a stálé péče neobejdou. Záchranná stanice se snaží neustále modernizovat a upravovat své zázemí tak, aby co nejvíce vyhovovalo stále narůstajícímu počtu přijímaných zvířat.

Multifunkční rozletová voliéra bude ptákům nabízet dostatečný prostor, simulovat jejich přirozené prostředí a bude jim poskytovat potřebnou plochu pro létání a rehabilitaci. Což je nezbytné a klíčové pro jejich uzdravení a následný úspěšný návrat do volné přírody.

„Jsme rádi, že můžeme spustit tuto sbírku na Donio.cz, a doufáme, že nás podpoří milovníci zvířat a lidé, kteří nám chtějí pomoci dosáhnout našeho cíle.“ uvedl Josef Cach - zakladatel stanice. Vše o práci záchranné stanice naleznete na webových stránkách www.pasicka.cz.

Pro všechny, kteří chtějí přispět a podpořit tak náš projekt, je sbírka dostupná na platformě Donio.cz. Stačí navštívit www.donio.cz/pomozte-nam-vzletnout  a poté přispět částkou, kterou dárce považuje za vhodnou. Je také možné vybrat si odměnu jako upomínku na svůj dobrý skutek. Každý příspěvek, ať menší či větší, pro nás bude velikou podporou a pomocí a budeme moci zkvalitnit péči o naše svěřence.

Záchranná stanice Pasíčka je vděčná za jakoukoliv podporu, která pomůže se zkvalitněním  péče o zvířata. Navracet je zpět do jejich přirozeného prostředí a tím jim dát  nenahraditelnou svobodu.

Pomozme jim společně vzlétnout. I pro nás všechny pak bude pohled na oblohu veselejší.

Pro více informací a dotazy kontaktujte: Andrea Laki, tel: 606 714 386 , e-mail: zachrana.zvirat@pasicka.cz

Pasicka_plakatek.jpg